Garantie & Service


Wij zijn er trots op dat al onze occassions kwaliteits auto’s zijn. Daarom leveren we elke auto af(boven een bedrag van 4500,-) met 6 maanden Bovag garantie.
Een nationale autopas zodat u kan zien dat de km stand ook de juiste is.
Een afleveringsbeurt.
Een nieuwe APK keuring.

Op nieuwe auto's zit natuurlijk 2 jaar fabrieks garantie (word door ons ook geregeld.)

Wilt u graag extra zorg- en zekerheid voor uw auto, dan stellen we in overleg met u een op maat gemaakt garantie- en servicepakket samen.

Wij hechten veel waarde aan de tevredenheid van onze klanten. Mocht u onverhoopt niet tevreden zijn met uw aankoop, dan zullen wij altijd proberen om gezamelijk tot een passende, en redelijke oplossing te komen.




De zekerheden van het BOVAG Garantiebewijs

Zes maanden garantie
Met BOVAG Garantie heeft u 6 maanden garantie op onder meer verborgen gebreken aan de auto en aan onderdelen en toebehoren. De voorwaarden zijn opgesteld in samenwerking met en goedgekeurd door de ANWB en de Consumentenbond.

Betrouwbare kilometerstand
Door de koppeling aan de Nationale Auto Pas geeft het BOVAG Garantiebewijs tevens een betrouwbaar beeld van de historie van de auto. Alle kilometerstanden worden u namelijk, zoals ze bij de Nationale Auto Pas zijn geregistreerd, bekend gemaakt.

Bovag garantie alleen bij gevraagde prijs en een afleveringsbeurt

Klik hier voor meer informatie.